• Новак
uxcell 1pcs Јасно Пластика Прекинувач Поклопец Заштитник за Дијаметар 30мм Притисни Копче за Префрлање 50x32

uxcell 1pcs Јасно Пластика Прекинувач Поклопец Заштитник за Дијаметар 30мм Притисни Копче за Префрлање 50x32

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

1.Овие се Префрлите кутија покрие заштитници се одлични за вас да се заштити вашата притисни копче за префрлување,Заштита на копчето за да се спречи судир misoperation. 2.Појасно и повеќе око-фаќање и дизајн лесно за вас да ги користите. 3.Јасно покрие дизајн е едноставен и лесен за употреба.Вклучете кутија покрие водоотпорен и dustproof. 4. Внатрешен Дијаметар : 30мм / 1.18", Кутија Големина : 55*32-милиметри.Забелешка : Еве ги покрие е само, притисни копче за префрлање не е вклучена.Опис : 1.Овие се Префрлите кутија покрие заштитници се одлични за вас да се заштити вашата притисни копче за префрлување,Заштита на копчето за да се спречи судир missoperation2.Појасно и повеќе око-фаќање и дизајн лесно за вас да ги користите.3.Јасно покрие дизајн е едноставен и лесен за употреба.Вклучете кутија покрие водоотпорен и dustproof Note : Еве ги покрие е само, притисни копче за префрлање не е вклучена.Спецификација : Име на Производ:Притисни Switch Копчето Заштитна Cover Color : Clear Inner Дијаметар : 30мм / 1.18"Кутија Големина : 50*32-милиметри Пакет Содржина : 1 x Притисни Switch Копчето Заштитна Маска.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката