• Новак
100 КОМПЈУТЕРИ Сомот Облека Одговараат/Кошула/Панталони, облека Закачалки Кука Не се Лизга за Складирање Носителот - tketech

100 КОМПЈУТЕРИ Сомот Облека Одговараат/Кошула/Панталони, облека Закачалки Кука Не се Лизга за Складирање Носителот

DEN 2143.20
Производот е достапен

Достапност

Спецификации : 1. Материјал : ABS & 0.7 мм Најлон-Villi & Chrome-Обложено Челик 2. Боја : Црна 3. Димензии : (17.71 x 0.2 х 9.65)" / (45 x 0.5 x 24.5)cm (L x W x H) 4. Тежина : 22.58 мл / 640 g 5. Количина : 100 Pcs 6. Тежина Капацитет : 22 кг / 10 кг.Пакетот Вклучува : 100 x Облека Закачалки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката