• Новак
К-C-M Лесна Инсталација Свитлива Ѕид Монтирани Облека Рек Погодно Виткање Организатор Алуминиум Складирање Закачалка (Металик Црна, Пол Поставите 31.5(80см))

К-C-M Лесна Инсталација Свитлива Ѕид Монтирани Облека Рек Погодно Виткање Организатор Алуминиум Складирање Закачалка

DEN 599.76
Производот е достапен

Достапност

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Алуминиум Багажник *2 Нерѓосувачки челик пол *1 Сидро приклучок *4 Монтажа заградата *4 Завртка *4 Мерење картичка *1. Оваа облека ѕид закачалката е направен од висок квалитет на алуминиум, не-corroding, добар мала тежина, но цврсти и издржливи мал објект.Виткање закачалка решетката има не-corroding Алуминиумско куќиште, и здрав нерѓосувачки челик бар тоа може да се одржи до 60 фунти на тежината.Се организира перална или комунални плакарот,да го Зголеми вашиот постоечки плакарот простор.ЈАПОНСКИ СОПСТВЕНИК : Овој производ е продаден од страна на Јапонски сопственик и се чуваат во службен склад.Ние испорачуваме тоа веднаш.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката