• Новак
Изедначува - Столче Омекнувач 100 mg, 280 Softgels (Спореди Colace)

Изедначува - Столче Омекнувач 100 mg, 280 Softgels (Спореди Colace)

DEN 443.76
Производот е достапен

Достапност

Споредете да Colace Столче Омекнувач Активна Состојка.Docusate Натриум, 100 мг.Стимулант слободни за удобно олеснување.Нежно и Ефикасно. 280 Softgels.Docusate натриум капсули помогне да се ублажат повремени запек и се стимулант-слободен да ви даде удобно олеснување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката