• Новак
14 Широк Хром Жица Полица Divider

14 Широк Хром Жица Полица Divider

DEN 1646.16
Производот е достапен

Достапност

Создаде повеќе ефикасно складирање.Придава во било која точка заедно полица.Dividers snap во место, и може да се repositioned со леснотија.NSF Уверение за Професионалци.Лесен начин за организирање на вашиот полица.Полица Dividers овозможи да compartmentalize полиците и да ја задржите содржината уреден.Бидејќи тие се држат во место, што може да биде поставен каде што ги сакате, и repositioned со леснотија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката