• Новак
ChapStick Вкупно Хидратација Благотворно Ванила (Пакување од 4)

ChapStick Вкупно Хидратација Благотворно Ванила (Пакување од 4)

DEN 599.76
Производот е достапен

Достапност

Веднаш smoothes и moisturizes на Видно место се обновува усни Содржи омегас 6 & 9 Chap Stick Вкупно Хидратација 100% Природни е на возраст пркосејќи им формула со Argan масло.Тоа е клинички докажани за да обезбеди здрав и младешки изглед на усните.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката