• Новак
Внатре Дијаметар Микрометар, Точни Издржлив Индустриски Внатрешна Micrometers со Клуч за Машини за

Внатре Дијаметар Микрометар, Точни Издржлив Индустриски Внатрешна Micrometers со Клуч за Машини за

DEN 2028.00
Производот е достапен

Достапност

ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА И УПОТРЕБА : се Опремени со клуч и стандард тркала, лесно за вас да го инсталирате и користите, обезбеди голема погодност.ЛАМИНИРАНО ДРВО КУТИЈА:Доаѓаат со ламинирано дрво кутија, која може да се заштити внатрешноста дијаметар микрометар добро, лесно за чување и носат.ЛЕСНО ДА се НОСАТ И МЕСТО : Внатре дијаметар микрометар се со мали димензии, лесно да се носат и место, многу погодно.ПОДОБРО РАБОТЕЊЕ : Цилиндрични дизајн за подобро работење, намалување работа тежина и зголемување на ефикасноста на работата.Се СПРОТИВСТАВИ на ОКСИДАЦИЈА И ОТПОРНОСТ : Направен од легиран челик материјал, кој може да му одолее на оксидација и корозија да се зголеми работниот век.Функција : 1. ЛЕСНО ДА се НОСАТ И МЕСТО : Внатре дијаметар микрометар се со мали димензии, лесно да се носат и место, многу convenient2. Се СПРОТИВСТАВИ на ОКСИДАЦИЈА И ОТПОРНОСТ : Направен од легиран челик материјал, кој може да му одолее на оксидација и корозија да се зголеми услуга life3. ПОДОБРО РАБОТЕЊЕ : Цилиндрични дизајн за подобро работење, намалување работа тежина и зголемување работа efficiency4. ЛАМИНИРАНО ДРВО КУТИЈА:Доаѓаат со ламинирано дрво кутија, која може да се заштити внатрешноста дијаметар микрометар добро, лесно за чување и carry5. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА И УПОТРЕБА : се Опремени со клуч и стандард тркала, лесно за вас да го инсталирате и користите, обезбеди голема convenience Specification : Предмет Тип : Внатре Дијаметар Micrometer Material : Легури steel Wooden Кутија Материјал : Ламинат wood Range : Прибл. 5 ~ 30мм / 0.2 ~ 1.18 во Пакет Листа : 1 x Внатре Микрометар 1 x Wrench1 x Стандард Wheel1 x Дрвена Кутија.

Декларирани спецификации

Item Type:
Inside Diameter Micrometer
Material:
Alloy steel
Wooden Box Material:
Laminated wood
Range:
Approx. 5 ~ 30mm / 0.2 ~ 1.18in
Package List:
1 x Inside Micrometer  :
1 x Wrench :
1 x Standard Wheel :
1 x Wooden Box :

Комплементите на стоката