• Новак
LUANAYUN-ТЕЛЕФОН СЛУЧАЈ ЈУ-NT 100pcs/многу Плоштадот Ореви 304 од не ' Рѓосувачки Челик А2-70 M6 Плоштадот Орев NT-YU

LUANAYUN-ТЕЛЕФОН СЛУЧАЈ ЈУ-NT 100pcs/многу Плоштадот Ореви 304 од не ' Рѓосувачки Челик А2-70 M6 Плоштадот Орев

DEN 660.48
Производот е достапен

Достапност

Тип : Плоштадот Ореви.Број На Модел : M6. Материјали : Дрво.Единица Тип : многу (100 парчиња/многу).Пакет Тежина : 0.060 kg (0.13 lb.) Пакет Големина : 15cm x 10cm x 5cm (5.91 во x 3.94 во x 1.97 во).Резерви : Woodworking Unit Тип : многу (100 парчиња/многу)Пакет Тежина : 0.060 kg (0.13 lb.)Пакет Големина : 15cm x 10cm x 5cm (5.91 во x 3.94 во x 1.97 во).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката