• Новак
Zlovne Сет од 4 Вртливата Castor Тркала,Мебел Рициново,Подвижен Мебел Кабинет,Кревет, Троседот,Количка Случај

Zlovne Сет од 4 Вртливата Castor Тркала,Мебел Рициново,Подвижен Мебел Кабинет,Кревет, Троседот,Количка Случај

DEN 487.68
Производот е достапен

Достапност

★ Издржливост : Оваа солидна месинг навој рициново е направен од висок квалитет на месинг за години на лесно тркалање и издржливост.Тие имаат навој прачки кои може да се зезнав директно во мебел нозе. ★ Совршен casters за мали опрема и мал простор мебел, вклучувајќи кафе на маса, растенијата стојат, публикации, кутија за чевли, играчки кутија, шопинг количка, работна маса. ★ Тоа е направен од висок квалитет на месинг и има предности на висока јачина, висока цврстина и хемиска отпорност. ★ Овие casters се направени од мат финиш, со додавање на дополнителна сила на вашиот мебел.Тие се дизајнирани за заштита на теписи, ќерамиди, камени плочи и други безалкохолни подови, додека одржување на мазна и тивко се тркалаат. ★ 360° на ротација : На casters се дизајнирани со 360 степен ротација за лесно движење и функционирање.Пакетот содржи хардвер монтажа, како што се завртки.Фини детали, добра стабилност, тивко површината за движење.Нашите разноврсна месинг casters донесе гроздобер стил да било декорација.Погоден за антички и гроздобер столици и кабинети, се одликува со солидна месинг изградба и 2.2-инчен тркала.Мат лакирани месинг, постепено формирање светла точка во текот time Name : Zlovne месинг casters Material : brass Color : брусен мат gold Quantity : 4 Accessories : screws Wheel дијаметар : 2.2 cm/0.86 in Screw : 2.7 cm/1.06 in Height : 5.7 cm/2.24 in Mounting плоча дијаметар : 2.8 cm/1.1 inwelcome на нашата продавница!Уживајте во квалитетен и здрав живот!Ние се осмелуваат да се обезбеди највисок квалитет на производи во нов, внатрешна и иновативен начин!Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може да ви овозможи со најдобра услуга.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката