• Новак
Sandvik Coromant Т-Max P Карбид Вртење Insert, TNMG, Триаголник, KR Chipbreaker, GC3205 Одделение, Мулти-Слој на Кожата, TNMG 432-KR, 1/2 iC, 0.0315 Агол Радиус (Пакување од 10)

Sandvik Coromant Т-Max P Карбид Вртење Insert, TNMG, Триаголник, KR Chipbreaker, GC3205 Одделение, Мулти-Слој на

DEN 3410.40
Производот е достапен

Достапност

Солидна карбид tools нуди долго алатка живот и побрзо сечење брзина од други супстрати, но се повеќе кршливи и мора да се користи со цврсти toolholding системи.Инсерти вртење, Т-Max P двострано со Chipbr, / -KR, сите облици.Негативни основниот облик.Indexable-вртење на надворешни и внатрешни.Sandvik Coromant TNMG 432-KR 3205, 1/2" IC, 0.031" Агол Радиус, Триаголник, 6 Сечење на Рабови, Одделение 3205, Appl : Леано Железо, Т-Max P вметнете за вртење (Пакет 10).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката