• Новак
Frienda 30 Пакети се Третираат Кеси со Drawstring Бонбони Кеси, Пластични Корист Торба Drawstring Cookie Кеси за Божиќ Свадба Партија Роденден Ангажман Празник Корист (Среќен Божиќ ?

Frienda 30 Пакети се Третираат Кеси со Drawstring Бонбони Кеси, Пластични Корист Торба Drawstring Cookie Кеси за

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

Храна одделение безбедно : "Среќен Божиќ" зборовите и елката печати третираат кеси изработени од нов ориентирана полипропилен (PE), без мирис, лесна тежина, трајни и еднократно.Удобен и елегантен дизајн : се опремени лента drawstring затворање дизајн ви помага да ги зачувате работите брзо и пакување и демонтажа лесно; Среќен Божиќ дрво печати кеси се направи вашиот подароци погледнете повеќе деликатна и елегантен во партијата услуги.Повеќе намени : одлична за пакување леб, колачиња, бонбони, пекарница, закуски, пуканки, бонбони бар, добрите, итн.; Божиќ третираат кеси не е само одлична за пакување домашно направени колачиња, бонбони, колачи, doughnut, но исто така одговара за подароци пакување да ги красат вашата страна.Големината и грофот : вклучувајќи го и 30 парчиња партија корист кеси со "Среќен Божиќ" на букви и дрво образецот се печати и drawstring; Димензии (прибл.) : 9.25 x 6 x 2.36 инчен (HLW).Прекрасна партија услуги : одлична за Божиќ одмор, бебето тушеви, роденден партии, булчински тушеви, свадби, денот на Вљубените, Велигден ден, дипломирањето партии и така натаму. 30 Пакети домот Среќен Божиќ Божиќ дрво печати третираат кеси со drawstring третираат кеси, пластични корист пластични кеси drawstring за свадба партија роденден ангажман Божиќ одмор корист Материјал и функција : Изработени од нов ориентирана полипропилен (PE), со безбедност на храна сертификат; без Мирис, лесна тежина, трајни и еднократно.Производ големина : големината на лекување торба е за 9.25 x 6 x 2.36 инчен (HLW) Опсег на usages : Одговара за задржете мали подароци, слатки, бонбони, куки, чоколадо, а исто така и складирање на избрани монистра и други уметност и занаети.Одлична партија услуги : Погоден за Божиќ одмор, бебето тушеви, роденден партии, булчински тушеви, свадби, Божиќ ден, дипломирањето страни, итн.Пакетот вклучува : 30 x Празник drawstring бонбони чанти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката