• Новак
Herug Луксузни Бања Килим Мат Екстра Мека и Абсорбента Бушава Килими за Када, Туш и Када Соба 24x18 Црна

Herug Луксузни Бања Килим Мат Екстра Мека и Абсорбента Бушава Килими за Када, Туш и Када Соба 24x18 Црна

DEN 352.56
Производот е достапен

Достапност

Soft & Топло : Herug луксузни бања мат, избегнувајте да скокање надвор влажни ладно плочки по бања, дебела и мека жанила кат мат прави вашите нозе се чувствуваат крајната луксузно уживање.Високото купови отколку повеќето други брендови, нуди извонредни утеха и поддршка за нозете, значи дека помек и потопло.Супер Абсорбента : никој Не сака вода на бања кат, Овие дебели меки микрофибер бања килими се супер апсорбираат вода брзо со минути, да ја напуштат вашата бања мириса свежо.Лесно Да се Исчисти & Машина Перат : Herug бања килим карактеристики анти лизгање лепило поддршка и квалитетот дебели shag, која има предности на престој во местото цврсто, лесен за чување, може да биде укината, држејќи се до повеќе машина мие и сува.Мулти Намена Користете : Herug бања мат килим е соодветна за када-страна, пред да потоне, и на било кое место во вашиот дом, каде што сакате поддршка и да се релаксираат на прстите!Ние ќе се фокусираме на квалитетот и удобно во врска со душеци за бања, и да се обезбеди неколку повеќе од 10 видови на бои и различни големини на бања дизајни, дека тоа одговара на вашата бања.Одлично за бања, суета, одмор дома, господар бања, детска бања, гостин suite.Како Е Чувството На Одење На Облаците?Тоа е Herug Луксузни Бања Душеци! - Подебели и подобро изградена бања мат, обезбедува удобен underfoot поддршка е како одење на мека облаците.МАШИНА ЗА МИЕЊЕ СО ЛАДНА ВОДА НА НЕЖНИ ЦИКЛУС.СОБОРИ СУВА НА НИСКА ТОПЛИНА.НЕ ЖЕЛЕЗО.НЕ КАЈГАНА.НЕ СУВА ЧИСТА.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ.НЕ СТАВАЈТЕ МАТ НА ВЛАЖНО ИЛИ МАЗНА ПОВРШИНА.САМО МЕСТО МАТ НА СУВА ПОДОТ И ДА ЈА ЗАДРЖИТЕ СУВА ПОДЛОГА.Обезбеди подот е чист и слободен од било нечистотија, масло, или остатоци употреба.Внимателно тест на килим пред употреба.Додека се држи на безбедна површина, нежно се користи еден нозете на чекор на килим и бидете сигурни дека тоа се чувствуваат сигурни и цврсто на подот.Ако килим смени, да ги отстраните од подот веднаш.Се обезбеди на долната страна на килим е целосно сува.Не користите додека таа се чувствува безбеден на кат површина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката