• Новак
Гребење мачка Подлога Природни Сисал Ткаенина Против Пролизгување Мачка Scratcher Спиење Подлога Пропадна-Friendly Мачка Канџи Нега, Играчка за Заштита на Мебел Нозе Тепи?

Гребење мачка Подлога Природни Сисал Ткаенина Против Пролизгување Мачка Scratcher Спиење Подлога Пропадна-Friendly

DEN 453.12
Производот е достапен

Достапност

Големината на Сисал Одбор Мачка е доволно голем за мачки од сите возрасти да спијат и во исто време да им овозможи на мачки за да се игра.Не се лизга латекс поддршка на the Cat Гребење Мат може да се зголеми нејзината дебелина и подобрување на неговата стабилност, што го прави повеќе трајни и стабилни, помага да се намали мачка инстинкт да нула.Мачка Мелење Канџи Мат им овозможува на мачки за мелење своите шепи и забите на него.Се минимизира мебел гребнатини и заштита на вашиот столици, врати, кревети и други мебел.Против Пролизгување Гребење Мачка Подлога е многу погодна како подарок за пријатели кои се подигне мачки.Гребење мачка Подлога е направен од супер силна структура, и има природни сисал и не се лизга латекс обвивка, што е не се лизга и носат-отпорни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката