• Новак
F Fityle 1/8 BJD Кукла Кратка Коса Перика за MSD DZ Pullip Кукла Cosplay Материјали

F Fityle 1/8 BJD Кукла Кратка Коса Перика за MSD DZ Pullip Кукла Cosplay Материјали

DEN 671.76
Производот е достапен

Достапност

* Одговара на обемот на главата 5-6inch (13-15 CM), за 1/8 топката поврзувани кукла, како што се за pullip, за АА ДД MDD AE FL ДОД МАТ. * Материјал : Синтетички Mohair. * Моден кул кратка коса перика hairpiece, чувството е многу добар, ефектот е lifelike, лесно да се обликуваат, може да се направи стил со себе. * 100% Сосема нов, квалитетни и издржливи, убава на вашата сакана кукли. * Предметот е DIY Материјал.Можете да го направите перики влакната за вашата прекрасна кукла според кукли главата турнеја.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - 100% Сосема нов, квалитетни и издржливи, убава на вашата сакана кукли. - Модата кул кратка коса перика hairpiece, чувството е многу добар, ефектот е lifelike, лесно да се обликуваат, може да се направи стил со себе. - Одговара на обемот на главата 5-6inch (13-15 CM), за 1/8 топката поврзувани кукла, како што се за pullip, за АА ДД MDD AE FL ДОД МАТ. - Објектот е DIY Материјал.Можете да го направите перики влакната за вашата прекрасна кукла според кукли главата турнеја. - Материјал : Синтетички Mohair.Спецификација : - Материјал : Синтетички Mohair - Обемот на главата е околу 13-15cm / 5-6inch - Вертикална Должина : Околу. 7cm - Количина : 1x Златни, 1x Беж, Чад Розова, 3 Pcs вкупно.Пакетот Вклучува : 3 Поставете Кукли DIY Wigs Note : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2mm разлики во големината.Поради светлината и на екранот разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката