• Новак
Училишни Ранци Девојки Основно Bookbag Симпатична Лесни Ранец Поставите Деца Ручек кутија и Молив случај (Виножито 2 - Fayry Еднорог T0032)

Училишни Ранци Девојки Основно Bookbag Симпатична Лесни Ранец Поставите Деца Ручек кутија и Молив случај (Виножито

DEN 887.76
Производот е достапен

Достапност

Овој здрав ранец е поместена ремени за удобност, поместена перница заштита за лаптоп или таблет и поместена перница за да го заштитите вашиот назад кога ќе го носат нешто тешко.Модерен и супер кул.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Тие се направени од издржлив и практични висок квалитет на оксфорд ткаенина.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.1", Молив случај : 8.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Совршена како училиштен ранец,лаптоп ранец,секојдневно се користат,пешачење, кампување,велосипедизам, работат надвор,кратко патување ранец итн.Убава 3 парчиња девојки bookbag сет со убава еднорог дизајн. 2 странични џебови и 3 големи патент џебови, одговара на било какви предмети што треба на училиште.Погоден за неврзан ден употреба и за студентите кои одат на училиште и колеџ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката