• Новак
За Тојота Сиена Светлата 2006 2007 2008 2009 2010 Патнички Десната Страна Headlamp Собранието Замена

За Тојота Сиена Светлата 2006 2007 2008 2009 2010 Патнички Десната Страна Headlamp Собранието Замена

DEN 1243.20
Производот е достапен

Достапност

Сијалица И Грло Вклучени во Собранието.Точно ОЕМ замена и Нема Измена е Потребно. 1 Година Ограничена Гаранција.Високо Квалитетни Резервни Замена Овие Производот во Согласност Со Сојузниот Моторно Возило за Безбедност Стандарди За Автомобилската Осветлување Компатибилен Со Тојота Сиена Модел : 2006-2010 Референтните Броеви Partslink : TO2503172 ОЕМ Број : 81110-AE030 Сијалица И Грло Вклучени во Собранието.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката