• Новак
Девојките Балет Танц Leotards со Трепет Ракав Petal Здолниште и Bowknot Назад

Девојките Балет Танц Leotards со Трепет Ракав Petal Здолниште и Bowknot Назад

DEN 143.76
Производот е достапен

Достапност

90% Памук, 10% Spandex.Рака Мие Само.Мека и здрава материјал,безбеден за кожата.Двојно слоеви трепет ракави,а bowknot на грбот.Во прилог petal здолниште,како ангел е танцување во цвеќиња,симпатична & шармантна.ВНИМАНИЕ : големина малку МАЛИ за посилна деца, ако треба да се биде повеќе слобода,советува поголем големина.Leotards за девојки 2-12 години танц балет класа & рецитал,гимнастика воз,фестивал подарок.Се препорачува миење на рацете,ладна вода,благ детергент,не железо,Транспорт, може да доведе до не рамен,се врати по перење.Повеќе Убави.Не ограничен.Симпатична лак на назад.Убави и уникатен.Неспокојот кога се движат.Повеќе домот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката