• Новак
Geekria 10 Пара Медиум Не-Плетени Ткаенини За Еднократна Употреба Слушалки Опфаќа/Слушалка Опфаќа/Уво Влошки Заштитник/Растеглив Санитарни Earcup, Се Вклопува 3.14-4.33 Слуша

Geekria 10 Пара Медиум Не-Плетени Ткаенини За Еднократна Употреба Слушалки Опфаќа/Слушалка Опфаќа/Уво Влошки Заштитник/Растеглив

DEN 200.64
Производот е достапен

Достапност

Уво перници капакот, тие не изобличува звук, Слушалки не се како испотени.Тоа го прави безбеден и хигиенски за споделување на слушалки без споделување на бактерии, бактерии, вошки, за нега на коса производи, и вируси меѓу многу различни луѓе.Идеално за канцеларии, компјутерски лаборатории, библиотеки, болници, центри за повик, изложби, и музејот на киосци, како и повеќе за многу места каде лицата се рециклира и користете слушалки.Овој производ е компатибилен со Зајнхајзер PXC 550, Импулс 2.0, Зајнхајзер HD 450 BT, Зајнхајзер HD 350 BT, AKG, Аудио Техника, Б, Bose, EDIFIER, JBL, Чудовиште, Plantronics, Skullcandy, SONY, Погледнете ја целосната листа на слушалки во опис на производот.Производ Димензии : Дијаметар 3.14"-4.33" инчи(8-11cm).Пакет Содржина : Слушалка Опфаќа x 10 пара.Споделување на слушалки без споделување на бактерии!Овие расположливиот слушалки опфаќа безбедно да се заштити слушалки корисници, обезбедување на санитарни бариера од валкана коса, клетки на кожата, вошки, вируси, бактерии и инфекции.Headphone опфаќа се меки, удобни, и да се овозможи звукот да помине преку додека одржување на слушалки hygienically чисти.Растеглив Earpad Опфаќа Компатибилни слушалки : - Компатибилен со ATH-M50x BT, AR5 BT, ANC900 BT, ANC700 BT слушалки опфаќа - Компатибилен со ATH-SR50 BT, SR50, PRO7 X, MSR7, M70, M60, M50x, M40, ESW950, DSR7 BT слушалки опфаќа - Компатибилен со DENON АХ-D7200, АХ-D600 AHD600, АХ-D1100 AHD1100 слушалки опфаќа - Компатибилен со JVC ХА-SW02, ХА-SW01, ХА-SS02, ХА-SS01, ХА-SD70 BT, ХА-S88 BN, ХА-S660 слушалки опфаќа - Компатибилен со ПИОНЕР SE-MS5 T, SE-MHR5 SEMHR5 SE MHR5, SE-M531 слушалки опфаќа - Компатибилен со SONY WH-H900 N слушалки опфаќа - Компатибилен со SONY WH-CH710 N, ПОТ-CH700 N слушалки опфаќа - Компатибилен со SONY WH-1000 XM3 слушалки опфаќа - Компатибилен со SONY MDR-XB950 BT слушалки опфаќа - Компатибилен со SONY MDR-7506 слушалки опфаќа - Компатибилен со SONY MDR-1 AM2 слушалки опфаќа - Компатибилен со Зајнхајзер PXC 550, Импулс 2.0 приклучок за слушалки опфаќа - Компатибилен со Зајнхајзер HD 450 BT слушалки опфаќа - Компатибилен со Зајнхајзер HD 350 BT слушалки опфаќа И многу други слушалки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката