• Новак
Leakproof Бенто Ручек Кутија Со 3 Прегради | Нова Храна Првично & Оброк Планирање Контејнери За Деца & Возрасни | BPA Free Течење Доказ Бенто Ручек Кутии | Микробранова & Замрз?

Leakproof Бенто Ручек Кутија Со 3 Прегради | Нова Храна Првично & Оброк Планирање Контејнери За Деца & Возрасни

DEN 502.80
Производот е достапен

Достапност

✅ НАЈДОБРО РЕШЕНИЕ Е ТУКА : Уморни до трошење на вашите пари на нездрава, преработена храна, а во канцеларија или во училиште?Дали би сакале да бидете сигурни дека вашиот малку се добива неговите или нејзините оброци од доверлив & дома направени извори?Нашите Лесно Того бенто ручек кутии се совршено решение. ✅ ОБРОК ПРВИЧНО НАПРАВЕНИ ЛЕСНО : Направена од ултра-издржливи, BPA free храна-одделение материјали.Овој оброк првично сад не се овозможи вкус на пренос и го задржува вашата храна безбедно.Нашиот ручек кутии се 100% микробранова, машина за миење садови & замрзнувач безбедно и исто така лесно да се чисти. ✅ НАМЕНЕТА ЗА ПОГОДНОСТ : Нашата храна контејнер доаѓа со 3 практични прегради, специјално дизајнирани да одговараат на двете возрасни и деца делови.Нема повеќе нездрави грицки, брзата храна, која има негативно влијание врз вашето здравје. ✅ ТЕЧЕЊЕ ДОКАЗ ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Со херметички и вдп капак, кој го спречува несакано несреќи.Нашите Лесно Того бенто tiffin кутија е идеален за на училиште, канцеларија, кампување патувања, пикник, планинарење, фитнес закуски & како и за домашна употреба и многу повеќе. ✅ ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ ЗА ВАШИТЕ ПАРИ : ќе добие 1 пакет бенто lunchboxe со појавување на лажица.Ова ќе биде вашиот најдобар купување.Погодна како подароци за булчински тушеви, свадба подароци, родендени, и со пријателите, семејството & соработници.Дали сте ветеран на активен начин на живот или неодамна сте одлучиле да го следат здрава храна план.Вие сигурно знаете колку дисциплина таа бара да се задржи точни во исхраната или како значајно е да се поттикне децата да јадете здрава и балансирана храна.Кога станува збор за практични храна садовите за складирање, Лесно Того бенто кутија е дефинитивно мора.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката