• Новак
Врамени DeJuan Џонс Нова Англија Револуција Autographed Натпревар-се Користи #24 Морнарица Џерси од 2019 МЛС Сезона - Autographed Фудбалски Дресови

Врамени DeJuan Џонс Нова Англија Револуција Autographed Натпревар-се Користи 24 Морнарица Џерси од 2019 МЛС Сезона

DEN 1668.00
Производот е достапен

Достапност

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed Фудбалски Дресови.Овој натпревар-се користи џерси беше носи и лично на рака потпишан од страна De Juan Џонс од 2019 МЛС Сезона.Тоа е официјално лиценцирани од страна на Големите Лига Фудбал и доаѓа со сертификат за автентичност и холограмот од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, објектот може да биде потврдена на интернет со користење на Сертификат за Автентичност е единствен алфанумерички код.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени сувенири.Нова Англија Револуција сувенири.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката