• Новак
IMQOQ Индустриски Стил на Облека Крпа Кука Ѕид Монтирани Метал Железни Цевки Грб Ги Шапка Носителот Торба Решетката за Бања Спална соба, Кујна, ' Рѓа Слободни, Црна

IMQOQ Индустриски Стил на Облека Крпа Кука Ѕид Монтирани Метал Железни Цевки Грб Ги Шапка Носителот Торба Решетката

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

Овој мулти-цел кука го прави совршен прилог на секоја соба оркестарот.Гроздобер индустриски стил,дебели тешки цевка цврсти и стилски, поедноставување изгледа селски допир,додадете уникатен шарм било каде со мешавина на гроздобер индустриски стил и модата.Погоден за облека, крпи,облека,палта, капи, престилки, накит,клучеви,вреќи и чадори, итн.Индустриски гледа цевка кука направени од квалитетни Железо многу силна ,electroplated црн финиш,мазна површина,чисти и јасни обложени да се заштити од ' рѓа.Декоративен и функционален за дома, купатило, кујна ,дневна соба, сала за чекање,тремот,ученичкиот дом,бар, кафуле ,ресторан ,гаража, подрум, farmhouse,полна со шарм и креативност.Монтажа хардвер вклучени,се со хардвер и здрав во навртки,ѕид монтирани, лесно да се инсталира и многу здрав.Материјал : Железо Метал / Боја : Црна / Големина : прибл. 8*11 cm (3.1*4.3 во) / Пакетот Вклучува : 1 кука & хардвер и завртки/ Инсталација : Завртки вграден.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката