• Новак
Ochine Елка Topper Шапка Празник Декорација Класичната Црна и Бела Карирани Дерби Врвот Капа со Голем Лак Оркестарот Расклопна Божиќ Шапка Партија Материјали Украси Дом

Ochine Елка Topper Шапка Празник Декорација Класичната Црна и Бела Карирани Дерби Врвот Капа со Голем Лак Оркестарот

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

Елката Topper Шапка Празник Декорација, 7.87 инчи висок од дното кон врвот на капа, 10.23 инчи широка, погоден за повеќето новогодишни елки.Црвена и blacktop капи со lattices, лакови, и панделки.Единствена капи може да се користи како treetop украси или како празник украси.Compressible и количка, не заземаат простор, и е лесен за чување.Овој уникатен Божиќ дрво topper личи на човек облечен Божиќ шапка, додавање на различни карактер и се забавуваат на вашиот елка!.Можете да ги стави на врвот на елката да ги красат вашата куќа, или тоа може да бидат заменети со други Божиќ партија украси за да се создаде целосно празнична атмосфера.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката