• Новак
Користи VHS Филм Компатибилен со Sweet Home Alabama (V)

Користи VHS Филм Компатибилен со Sweet Home Alabama (V)

DEN 215.76
Производот е достапен

Достапност

АКО НЕ СТЕ ЦЕЛОСНО ЗАДОВОЛНИ , "ВЕ МОЛАМ" КОНТАКТИРАЈТЕ МЕ ПРЕД ДА ГО ОСТАВАТ FEED ВРАТИ.Повеќето сите "се КОРИСТИ" објекти, кои доаѓаат од Единица за Складирање Запленувања.Сите мои Огласи во која се наведува НОВИ Или "БРЕНД НОВИ АКЦИИ" или "СТАРИОТ ПАРК" како што се КАНЦЕЛАРИСКИ МАТЕРИЈАЛИ, АВТО ДЕЛОВИ, КНИГИ, КАСЕТИ, 8 ПЕСНА ЛЕНТИ ЕКТ, биле во простор за 30 години или така.Ние наплаќаат само за да ги покрие нашите трошоци за материјали и од трудот.МОЈАТА ЦЕЛ Е ДА ГИ ЗАДОВОЛИ СИТЕ МОИ COSTUMERS.Откако вашата нарачка е обработени и добивме расчисти исплата, вашиот објект ќе биде испратена веднаш штом е можно.Ние се големо пакување за нега на секоја точка да се обезбеди безбедно испорака за вас.ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ПОТРАГА И/ИЛИ ЗА КУПУВАЊЕ.Уживајте во вашата посета!Payment Payment We прифатат плаќање од страна на : .Најчесто се појавува cosmetically да биде во добра состојба; сепак, јас нема да имаат начин за да се знае дали тие работат или не.ЈАС СУМ ЧЕСЕН ПРОДАВАЧОТ, ЈАС СЕ НАПРАВИ НАЈДОБРО ДА СЕ ОПИШАТ МОИТЕ ПРЕДМЕТИ НА НАЈДОБРОТО ОД МОЕТО .Јас се стремиме да им даде на СИТЕ моите клиенти 100% задоволство, затоа јас ќе се среќни да се даде ЦЕЛОСНА НАПЛАТА ако некој објект е не е она што го очекува.Ви благодариме Mike About Us About Us We си продавачот понудата на квалитетни објекти во пониските цени.Ако имате било какви прашања пред купување, "ве МОЛАМ" се чувствуваат слободни да ме контактирате.Ве МОЛИМЕ НЕ "КУПИ или да се НАПРАВИ ПОНУДА" АКО НЕ ПОСТОИ НАМЕРА ДА се СЛЕДИ ПРЕКУ НА СИТЕ ТРАНСАКЦИИ.Иако некои Нови Објекти може или не може да дојде во неговата оригинална кутии и некои може да имаат пишување на тоа, кој веќе беше таму кога јас купи нив како што се.Секој објект е внимателно спакуван со користење на најнова технологија за да се обезбеди безбедно испорака за вас.MIKEYes, Ние не комбинирани "КУПУВАЧИ ИЗВЕСТУВАЊЕ"Повеќето Сите мои предмети наведени се или"НОВИ- "НОВИ АКЦИИ или НОВИ "СТАРИ АКЦИИ" Или USEDSome Нови Користени Предмети може да има некои козметички носат или изгребан и не може да биде во совршена состојба, но се во добра состојба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката