• Новак
2 ПАКЕТИ на Трудот-заштеда на Арм Инсталација на Алатки за Домашна Декорација, Мебел Џек Lifter за Инсталирање на Врата/Прозорец/Плочки итн. Максималната Висина На Кре?

2 ПАКЕТИ на Трудот-заштеда на Арм Инсталација на Алатки за Домашна Декорација, Мебел Џек Lifter за Инсталирање

DEN 1391.76
Производот е достапен

Достапност

【Труд-заштеда на арм кревање алатка】- Работната заштеда на арм се главно направени од нерѓосувачки челик.Еден труд-заштеда на рака може да носи тежината на 286lb.Максималната висина на кревање е 7.9 инчен.Тоа е само 3.33 lb, кој има иста функција како џек. 【Обезбедување на квалитет】- база на lifter има големи областа за контакт со земјата, усна е задебелена и издолжени, дршката е задебелена и не е лесно да се свитка, на кревање процес е постабилна, на кревање точноста е повеќе точни, и претставата е подобро од другите lifters. 【Добар почеток, помошник】 - Тоа може да биде плочка висина прилагодувач, рамнотежа lifter за панели и прозорци.Тоа е исто така добар помошник за чистење, подигнување на софи или на маса нозе, и може да се користи во повеќе сценарија. 【Едноставна операција】- Вие само треба да се примени сила за да се справи со работната заштеда на арм, и тоа може да се укине на објектот; ослободи се справи со се да се задржи на објект во рамнотежа; после операцијата е завршена, притиснете на копчето за да се врати на трудот-заштеда на арм во неговата оригинална форма. 【Искрена подарок】- може да се даде на Трудот-заштеда на арм на вашиот татко или добар пријател.Ние придаваат еден пар на ракавици за да се спречат повреди на работа.Можете да му верувате на нашиот Труд-заштеда на арм.Тоа претставува нашата искреност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката