• Новак
Li Ion Батерија Пакет за Дигитална Камера/Видео Компатибилен со видео камера на Canon NB 5L, NB5L

Li Ion Батерија Пакет за Дигитална Камера/Видео Компатибилен со видео камера на Canon NB 5L, NB5L

DEN 504.00
Производот е достапен

Достапност

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.CANON IXY EOS, IXUS ELURA Е, SX220 ХС, SX230 ХС.ДИГИТАЛНИ IXUS 800 Е, ДИГИТАЛНИ IXUS 850 Е, ДИГИТАЛНИ IXUS 850 Е, ДИГИТАЛНИ IXUS 860 Е, ДИГИТАЛНИ IXUS 870 Е, ДИГИТАЛНИ IXUS 90 Е, ДИГИТАЛНИ IXUS 900, TI, ДИГИТАЛНИ IXUS 950 Е, ДИГИТАЛНИ IXUS 960 Е, ДИГИТАЛНИ IXUS 970 Е, ДИГИТАЛНИ IXUS 980 Е, ДИГИТАЛНИ IXUS 990 Е, ДИГИТАЛНИ IXY 800, ДИГИТАЛНИ IXY 850, ДИГИТАЛНИ IXY 900, IXUS 870 Е, IXY 1000, S100, S110, S110 ЦРНА, S110, БЕЛА, SD-700, SD700 Е, SD790 Е, SD850 Е, SD870 Е, SD880 Е, SD890 Е, SD900, SD950 Е, SD970 Е, SD990 Е, SX200 Е, SX210. Премиум квалитет батерија за замена на батеријата пакет компатибилен со модел(s) изјави.Батеријата може да се полнат со оригинална батерија полнач/AC адаптер или Power Duplex батерија полнач. 1120 m AH.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката