• Новак
Чесапик Залив Керамички Сурфер Ван Дизајн Сол и Бибер Постави 68694 2.75 Инчи x 1.75 Инчи x 2.3 Инчи

Чесапик Залив Керамички Сурфер Ван Дизајн Сол и Бибер Постави 68694 2.75 Инчи x 1.75 Инчи x 2.3 Инчи

DEN 334.80
Производот е достапен

Достапност

Мерки 2 3/4 x 2 x 1/2 1 3/4 инчи.Изработен од обоен доломит керамички.Миење на рацете се препорачува.Подарок заградени, направени од страна на Чесапик Залив, увезени.Сурфер Комбиња Мир Знаци Сол и црн Пипер Shakers Доломит.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката