• Новак
Туш Завеса Лагер Сет со 12 Прстени за Када Тешки Божиќ Декоративни Туш Завеса 72x72 Инчи Златна Божиќ Топката со Геометриски Позадина

Туш Завеса Лагер Сет со 12 Прстени за Када Тешки Божиќ Декоративни Туш Завеса 72x72 Инчи Златна Божиќ Топката со

DEN 551.52
Производот е достапен

Достапност

Не исчезнува, многу цврсти и издржливи.Големина : Овој Божиќ туш завеса нуди три големини за да го изберете, имено 60x72in, 66x72in, 72x72in, можете да изберете во зависност од големината на бања или када.Здраво, добредојдовте на нашата продавница!Јас сум многу среќен што сте ја одбрале овој производ. Употребата на high-definition печатење, елка, Дедо Мраз, елен, снегулка и други Божиќ елементи се многу реални, создавање на повеќе среќна нова година атмосфера.Дали сте загрижени за целата бања добивање на влажни и по секое капење?Мислам дека можеби ќе треба туш завеса лагер за да се реши овој проблем. Може да се мијат со рака или со машина, не избелени.Next, јас ќе ве запознаам со некои детали за овој Божиќ туш завеса лагер.Package1 x Божиќ туш curtain12 x туш завеса hooks Guarantee If постои било каков проблем со производот, ве молиме слободно да контактирате со мене, јас ќе ви обезбеди со наплата или да го замени со нов производ според вашите потреби.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката