• Новак
MEEDEN Детска Уметност во Собата, 165 Парче Уметност Резерви Поставени Комплет со Дрвени Случај, Делукс Детска Уметност Комплет Кутија со Масло Пастели, Боички, Обоени ?

MEEDEN Детска Уметност во Собата, 165 Парче Уметност Резерви Поставени Комплет со Дрвени Случај, Делукс Детска

DEN 815.76
Производот е достапен

Достапност

КРЕАТИВЕН ПОДАРОК ЗА ДЕЦА : Покриени со океанот тема fairyland пакет, уметноста комплет вклучува голем број на боење и уметнички слика резерви.ДЕЛУКС УМЕТНОСТ во СОБАТА ЗА ДЕЦА : Оваа прекрасна уметност поставите доаѓа со сè организирани во една прекрасна розова дрвена кутија.Изборот на овој боење комплет ќе ги донесе толку многу забавно и значење на патот на уметноста.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката