• Новак
Брз Худ Циклуси Багажникот Водител На Кајак Вратоврска Падови Ремени Лак Стерн Кану Транспорт Безбедна Lashing Точка 2 Пакет Сина

Брз Худ Циклуси Багажникот Водител На Кајак Вратоврска Падови Ремени Лак Стерн Кану Транспорт Безбедна Lashing

DEN 287.76
Производот е достапен

Достапност

88 oz Package листа : 1 пар кајак худ багажникот тај-долу циклуси.Loopsize : 11x3 cm/4.Идеален за возила без вграден во тај-долу points Eliminates потребата за изнаоѓање на возило рамка тај-долу points Further далеку од возило површина, deterring гребнатини и abrasions Flexible гумени Црева со Тешки-должност Tightweave полиестер webbing Material : Гума & Полиестер Webbing Length : 30cm/11.Брз Худ Багажникот се Изведат Циклуси Ремени за Возила Transportation These вратоврска надолу сидро поени сит се вклопуваат под хаубата или да се изведат и да помогнат за стабилизирање на кајак или други долги товари за вашето возило покривот спарен со тај-долу ремени (се продава одделно).Од суштинско значење : потребно возило делови за да се стабилизира на лак и задницата на вашиот кајак кану буквален за мрежа paddleboard на покривот решетката.Во сила : брз сидро јамка се заклучува во место со притисок.8" x ширина 1"), факултативна боја (сина/црн).Врзете вратоврска надолу ремени преку сидро циклуси и ставете ги околу вашиот брод, табла, или други долги товари.Лесен За користење : Брзо лесно поставување и отстранување, едноставно отворете го вашиот хаубата или багажникот, позицијата на јамка каде што сакате ( подалеку од нешто топло) исто и затворите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката