• Новак
Нерѓосувачки челик прачки - 304L - 0.039 инчен / 1 мм - 3,05 нозе / 1 метар - Редовни Прачки

Нерѓосувачки челик прачки - 304L - 0.039 инчен / 1 мм - 3,05 нозе / 1 метар - Редовни Прачки

DEN 383.76
Производот е достапен

Достапност

Одделение : 304 L. Ø Големина (инчен) : 0.039 / Ø Големина на (mm) : 1. Тежина (Кг) : 0.5 / Тежина (lb) : 1.1. Должина (нозе) : 3,05 / Lenght (метар) : 1. Парчиња/цевка : 80. Одделение : 304 L - Ø Големина (инчен) : 0.039 / Ø Големина на (mm) : 1 - Тежина (Kg) : 0.5 / Тежина (lb) : 1.1 - Должина (нозе) : 3,05 / Lenght (метар) : 1 - Нашите исправи и намалување на нерѓосувачки челик прачки изложба светла и мазна површина целосно во согласност со храна контакт апликации : се Изедначи прачки : оценки 304/316/321 подготвени целосна тешко.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката