• Новак
НИ Шпоретот 40288 Решетки

НИ Шпоретот 40288 Решетки

DEN 1983.36
Производот е достапен

Достапност

НИ Шпоретот Компанија е одржување на Америка на топло, бидејќи 1869 година. Направен од тешки леано железо.Вистински USSC делови.Лесно Do-it-yourself Поправка.Одговара на модели : 1200 G и 1200 Q.НИ Шпоретот е донесување на топлина да домови низ народ за 140 година.НИ Шпоретот има широк спектар на Автоматско Circulators, Плоча Челик Греалки, Леано Железо Греалки, Пелети/Мулти-Гориво Греалки и гориво Камини од кои можете да изберете.Голем избор на печки и додатоци ќе обезбеди топлината на вашиот дом, со безбедни, квалитетни производи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката