• Новак
IKWLXX Отворено Виткање Вагон Отворено Количка Монтажни Поставата Плус Сомот Сунѓерот подлога, за Шопинг Кампување Рака Притисни Преносни Количка Количка Додатоци -

IKWLXX Отворено Виткање Вагон Отворено Количка Монтажни Поставата Плус Сомот Сунѓерот подлога, за Шопинг Кампување

DEN 1607.76
Производот е достапен

Достапност

Виткање Вагон кој се одвојува Поставата плус сомот сунѓерот подлога, Расклопна Шопинг Кампување Рака Притисни Преносни Количка Количка Додатоци - сунѓерот подлога.Отворено Количка Количка Поставата плус сомот сунѓерот подлога Материјал : Сунѓерот+Памук, производот содржи само сунѓерот подлога, со исклучок на други производи во слика.Отворено Количка Количка Поставата плус сомот сунѓерот подлога Големина : Погоден за 5 инчен мала големина : 62 x 39 см, се Прилагодат на стандардна големина : 78 x 43 cm.Монтажни и свитлива : Монтажни сунѓерот рампа ги штити вашите предмети од кои се изгубени, и лесно може да се чуваат кога сунѓерот подлога не е потребен.Отворено Количка Количка Поставата плус сомот сунѓерот подлога Прилагодување на опсегот : Погоден за одмор, надворешна, кампување, пикник, плажа, риболов и сл.Виткање Вагон кој се одвојува Поставата плус сомот сунѓерот подлога, Расклопна Шопинг Кампување Рака Притисни Преносни Количка Количка Додатоци - сунѓерот pad Material : Сунѓерот+Cotton Size : Погоден за 5 инчен мала големина : 62 x 39 см, се Прилагодат на стандардна големина : 78 x 43 cm Package се Вклучени : 1 * Количка Количка Сунѓерот Pad Please Забелешка : 1. Производ вклучува само сунѓерот подлога и Тоа НЕ вклучува wagon2. Производ големина е сличен, не е грешка на 1-2 cm, вистинската големина ќе prevail3. Производот се зема во вид.Ве молиме да се разбере, бидејќи на различни бои на светлината, агол, екран, etc4. Ако ви треба други различни стилови, ве молиме да дојде до нашата IKWLXX продавница да се избере.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката