• Новак
Vebach Брз Безжичен Полнач Алуминиумска Рамка,Merak1 USB C Чи Заверена Безжични Полнење Стојат,7.5 W за iPhone 13 Про Max/12 Про Max/XS/XR/X/8Plus,10W за Галакси S10/S10Plus/S10E/S9/S8 - Сребро.

Vebach Брз Безжичен Полнач Алуминиумска Рамка,Merak1 USB C Чи Заверена Безжични Полнење Стојат,7.5 W за iPhone

DEN 638.16
Производот е достапен

Достапност

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Брз, Стабилен Полнење : Искуство до 25% побрз безжични полнење технологија која е оптимизиран да обезбедува стабилна полнење, испорача 7.5 W за вашиот iphone 13,13 Мини,13 Про,13 Про Max, 12,12 Мини,12 Про,12 Про Max, 11 Про,XS Макс, и i Phone XR, 10 W на вашиот Чи-им Овозможи на Samsung Уреди.Квалитетот Потврди и Случајот пријателски:Нашите Чи-уверение безжичен полнач стојат можат да го идентификуваат вашиот телефон и поддршка случај во рок од 5мм.Вграден-во мерки за заштита на вашите уреди од прекумерна струја, прегревање, и преполнувањето итн, одржување на вас и вашите уреди безбедно.Стојат & полначот 2 in1 : Поставување на телефонот вертикално или хоризонтално за да се наплаќаат со висока ефикасност.Merak1 Безжични Полнење Застане исто така, може да се користи и како обичен мобилен телефон носител, го направат вашиот живот полесно од било кога.Уникатен & Стилски Дизајн : Најновиот тип-C полнење Порта дизајн, лесна аеро-класа алуминиумско тело и огледало–како ПММА панел, анти-лизга гумени бендот, доста масна, здрав и елегантен полнење стојат ви обезбедува високо-крај визуелно чувство.Она што Ќе Добиете : Merak 1 Безжични Полнење Стојат x 1, 3ft USB-C кабел x 1, Прирачник за Корисникот x 1,24 месеци пријателски Услуга Картичка (Не AC Адаптер).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката