• Новак
WXJLYZRCXK Фиока Песна,10 - 22 од не ' Рѓосувачки Челик Фиока Слајдови Мека Затворање Фиока Песна Железнички Лизгачки Три-Дел Кабинет Слајдови Niture Хардвер,Нормално 20Inch 50Cm

WXJLYZRCXK Фиока Песна,10 - 22 од не ' Рѓосувачки Челик Фиока Слајдови Мека Затворање Фиока Песна Железнички Лизгачки

DEN 2397.60
Производот е достапен

Достапност

☞ Двојно Пролет, Игра Улога на Тампон Затворање на Сила. ☞ Sus, Може да Се Користи во Кујната, Бањата.Балкон и Други Влажни Места.Нерѓосувачки. ☞ Можност за Демонтажа Дел на Лизгачот Што го Прави Слајдови Монтажа Полесно. ☞ Телескопски Лизгачот За Изградба.Кочница Спречување од Автоматско Отворање. ☞ Лесна Инсталација.Монтажа Завртки Вклучени. ☞ Фиока Слајдови.Брзо Ослободување Систем (Со Притискање на Рачката) за Фиока Отстранување.☑☑√ Параметри☑☑√ Име на Производ : Фиока Слајдови☑☑√ Оптоварување : 45 Kg☑☑√ Должина : 25-55 Cm / 10 Inch - 22 Inch☑☑√ Материјал : 304 Sstainless Челик☑☑√ Материјал Дебелина : 1.2 Mm☑☑√ Тип : Mute Баферот на Амортизерите Шини / Нормален го исклучите Шини☑☑√ Страна Монтажа Проред : 13 ± 0.2 Мм☑☑√ Количина : Цената е за 1 Пар (2 парчиња), 1 Пар е за 1 Фиока☑☑√ Карактеристики☑☑√ 1. Двојно Пролет, Игра Улога на Тампон Затворање Сила☑☑√ 2. Амортизацијата се Амортизира, Полека Затворена, за да се Постигне го исклучите Ефект☑☑√ 3. Тока Дизајн, Затворени до Одредена Позиција Автоматски Ќе се Затвори☑☑√ 4. Фиксна Картичка, Заклучување На Слајд, Да Се Избегне Фиока Автоматски Отворете☑☑√ 5. Sus, Може да Се Користи во Кујната, Бањата.Балкон и Други Влажни Места.Нерѓосувачки☑☑√ 6. Двојно Цврст Челик Топката, Цртање Мазна, Силна Рамнотежа☑☑√ Известување☑☑√ Постојат 2 Вида за Избор, Нормален Фиока Шини &Bufferdrawerrailsthereare2 Colors и 2 Вида на Баферот Шини (Како Следниве Фото), Ќе Биде Испратена по случаен избор, Функцијата е Исто☑☑√ Производ Слики Се Направени во Вид.Може да има Некои Боја Разлики Поради Фото Средина Фактори.Ве Молиме Да Се Разбере.☑☑√ Овој Производ Содржи Само Самиот Производ.Не се Вклучат и Други Производи на Сликата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката