• Новак
LQQDP 2 парчиња ТОЧКА 7 Круг H6024/H6017/6015/6014/6012 Конверзија Комплет LED Ореол Ангел Око Проектор Фарови Собранието Килибар се Претвори Сигнал Бел Висок/Низок Зрак светилки drl

LQQDP 2 парчиња ТОЧКА 7 Круг H6024/H6017/6015/6014/6012 Конверзија Комплет LED Ореол Ангел Око Проектор Фарови

DEN 2133.12
Производот е достапен

Достапност

Не deductibles или да се додаде на трошоците.Делови, работна сила и превозот вклучени.Капки, spills и испукани екрани покриени од еден ден за преносни производи само.Други дефекти покриени по производителот ќе истече.Поднесе барање интернет или преку телефон 24/7. Ако ние не можеме да го исправиме, ние ќе го замени или да му ги надомести на куповната цена со e-подарок картичка.Плановите се важи само за нови или заверена обновена производи купени во последните 30 дена без претходно постоечките штета.Заштита план документите ќе бидат доставени преку пошта во рок од 24 часа од купување. .Апликации : Овие 7" Фарови Конверзија Колекции Ќе Ги Собере Сите Модели Со H6024/H6017/6015/6014/6012 Круг Запечатени Позиционите.Ве молиме да Користите 's Дел Пронаоѓач Филтер И Двојно Проверете Ја Големината На Вашата Оригинална Фарови за Да се Потврди Дали Тие Ќе се Вклопи Вашето Возило!.Пакет се Вклучени : 2 парчиња ЛЕД Ореол Проектор Фарови Собранието Со Вграден-Во ред Сигнал/Дење Работи Светла + LED Canbus + H4/H13 Adaptors.Материјал : Алуминиумски Домување Со КОМПЈУТЕР Леќа.Боја : Црна Домување Исчистите Леќите.Инсталација : Plug & Play.H4-H13 Adaptors Да Се Вклопи Во Повеќето Апликации.Некои Модели Може Да Ви Треба Екстра Adaptors Да Се Промени H4 За Вашиот Оригинален Конектори.Спецификации : Код : 60 W LED Влезен Напон : DC 10-30 V Водоотпорен Стапка : IP68 Шок Отпорни ТОЧКА Одобрени Функција & светла Боја : Проектор Висока Зрачна : Бела Проектор Ниска Зрак : Бел Ореол LED Дневни Работи Светлина : Бел Ореол LED Пак Јачина на Светлината : Килибар Карактеристики : * 100% Сосема нови во кутија. * Најновите Фантастичен Дизајн LED Фарови не само да го дадете вашето возило одличен изглед , но исто така обезбеди подобро осветлување перформанси со пониска потрошувачка на енергија. * До 50000 часа долготраен живот. * Дополнителни светилки drl ја подобрува visiblity на вашето возило за време на дневното и тешки временски услови. * Шок & Водоотпорен * Направени од OE компаративни материјали за да се обезбеди оптима перформанси и издржливост. * DOT Одобрени.CE, Ro HS Certifacations.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката