• Новак
20 Пак Модерна Дрво-Изгледа Пластични Закачалки Не се Лизга Панталони Бар Црно - tkood

20 Пак Модерна Дрво-Изгледа Пластични Закачалки Не се Лизга Панталони Бар Црно - tkood

DEN 631.68
Производот е достапен

Достапност

димензии : 16.5" x 9.25" .4 x".Пластични направен од висок квалитет, дебел-одделение 1 парче тело пластични дизајниран да трае боја за цел живот, никогаш не snags ткаенина на тоа .пауза-доказ, тоа ќе трае со години да дојде.ефикасно висат зимски палта, костуми, и јакни со леснотија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката