• Новак
Печатач Кабелот за Напојување Кабел Замена за HP OfficeJet Pro / Завист / DeskJet Серија Печатачи

Печатач Кабелот за Напојување Кабел Замена за HP OfficeJet Pro / Завист / DeskJet Серија Печатачи

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

Замена за HP Office Jet Pro / Завист / Desk Jet Серија Печатачи.Слика 8 женски конектор приклучок директно во уредот; машки конектор приклучок во стандарден штекер.Не-Поларизирани Адаптер-AC-Ѕид-Кабел : IEC-60320 IEC320 C7 да NEMA 1-15 P,2 Prong 2-Слот, 18 AWG(0.824mm2), 125 V 10 A.Одговара за Лаптоп, Полнач за Лаптоп, LED LCD Монитор, Smart TV, Принтер, Скенер, Конзола за игри, Забава Систем, Музички Систем, Звук Бар, Ретро Boombox, Акција Тастатура, Дигитални Пијано, Полнење на обвинителна Клупа, Безжични Резерви, Wi-Fi Базната Станица и други уреди кои бараат 2 prong AC кабелот за напојување.Овој производ е проверени, одобрени, и заверена од страна на ETL (ETL - Lumiled лаборатории за Тестирање, Лаборатории, управуван од OSHA признати тестирање на компанијата Intertek ), што значи дека целосно ги исполнува ETL електричната безбедност на производите критериуми за работа.Како ETL-листата производ, оваа точка да биде во согласност со врвот индустриски стандарди и вклучува бројни безбедносни механизми.Дизајниран со отпорни на топлина и пламен-retardant материјали, тоа го штити вашиот уред од краток спој, overvoltage, прекуструјна, и прегревање.Пакет содржи : 1 x 4 Ft ETL Заверена AC кабелот за напојување.Овој производ е прифатлив за замена или рефундирање во рок од 30 дена,и производителот обезбедува дополнителни 12 Месеци Гаранција.Лесно приклучок во вашата канцеларија опрема со Superer Кабелот за Напојување.Тешки-должност универзална кабелот за напојување нуди исклучителна погодност, дали оригиналниот отиде водат за исчезнати (или стана стари и несигурни),или едноставно сакате втор back-up кабелот за напојување за да имаат на рака.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката