• Новак
Baoblaze Заградени Овална 125pcs Пластични Очи/Носот Понуда за Кукли, Играчки Кадифен Играчки DIY

Baoblaze Заградени Овална 125pcs Пластични Очи/Носот Понуда за Кукли, Играчки Кадифен Играчки DIY

DEN 167.76
Производот е достапен

Достапност

125 парчиња овална форма избрани големини (5x6mm/8x11mm/13x17mm/6x8mm/10x14mm)завртка кукла очи и кукла носот.Се користи за DIY кукли , scrapbooking , - карта во донесувањето одлуки, играчка и други занает.Одличен додаток за играчка мечка, кукли, кадифен животно, кукла занаети.Исто така може да се користи како добра замена очи за стари или скршени играчки очи.Лесен за употреба, само да уживаат во занаети процес со пријатели и деца.Опис : - 125 парчиња овална форма избрани големини (5x6mm/8x11mm/13x17mm/6x8mm/10x14mm)завртка кукла очи и кукла носот. - Се користи за DIY кукли , scrapbooking , - карта во донесувањето одлуки, играчка и други занает. - Одличен додаток за играчка мечка, кукли, кадифен животно, кукла занаети. - Исто така може да се користи како добра замена очи за стари или скршени играчки очи - Лесен за употреба, само да уживаат во занаети процес со пријатели и деца.Спецификација : - Материјал : Пластика - Големина 1 Прибл. 5 X6mm/0.2x0.24inch 40 парчиња на Големината на 2 Години. 8 X11mm/0.3x0.43inch 20pieces - Големина на 3 Години. 13 X17mm/0.5x0.67inch 10pieces - Големина на 4 Години. 6 X8mm/0.24x0.3inch 40pieces - Големина 5 Години. 10 X14mm/0.4x0.55inch 15pieces Package Вклучува : 125 парчиња занает играчки очи nose Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.Имаме долгогодишно искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката