• Новак
Tekpower HY-1502 DC Напојување, 1.5-15 Volts @ 2 Amp за Тетоважа и Повеќе

Tekpower HY-1502 DC Напојување, 1.5-15 Volts @ 2 Amp за Тетоважа и Повеќе

DEN 839.52
Производот е достапен

Достапност

1.5-15 Volts прилагодливи @ 2 засилувачи, идеален за тетоважа употреба.Подножјето на возилото (switch) & клип кабли со банана приклучоци може да се купи одделно.LED Дигитални dispaly.CE одобрено. 30-дневниот гаранција за парите назад & 1 година гаранција.На Tekpower HY1502 DC регулирани напојување е дизајниран и конструиран за тетоважа машини.Тоа има фиксен тековната излез во 2 засилувачи, можете да ги контролирате брзината со прилагодување на напон од 1,5 volts до 15 volts, толку повисок напон, поголема брзина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката