• Новак
Трошните Ripken JR 2000 Чувствуваат Игра Играта Користи Лилјак 23KT Злато Картичка Оценување на ГЕМ Нане 10

Трошните Ripken JR 2000 Чувствуваат Игра Играта Користи Лилјак 23KT Злато Картичка Оценување на ГЕМ Нане 10

DEN 358.80
Производот е достапен

Достапност

ГОДИНА : 2000 ИГРАЧ : Cal Ripken Jr. на КОМПАНИЈАТА/БРЕНД : 23 KT Злато колекционерски предмети се Чувствуваат Играта.СОСТОЈБА : Гем Нане 10. LIMITED EDITION : Секоја Картичка Поединечно Сериски Нумерирани.БЕЛЕШКИ : Игра се Користи Лилјак Sculptured Злато Картичка.ГОДИНА : 2000 ИГРАЧ : Cal Ripken Jr. на КОМПАНИЈАТА/БРЕНД : 23 KT Злато колекционерски предмети се Чувствуваат Играта СОСТОЈБА : Гем Нане 10 LIMITED EDITION : Секоја Картичка Поединечно Сериски Нумерирани БЕЛЕШКИ : Игра се Користи Лилјак Sculptured Злато Картичка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката