• Новак
NBGTR1009 - GenTegra РНК Складирање Решение, 96-Добро Плоча, бар-кодот

NBGTR1009 - GenTegra РНК Складирање Решение, 96-Добро Плоча, бар-кодот

DEN 904.80
Производот е достапен

Достапност

Опис : Gen Tegra РНК Складирање Решение, 96-Добро Плоча, на бар-кодот.Големина на : —.Пакување : 10-Пакет.Добавувачот Нема. : NBGTR1009. Единица : Пакување од 1. РНК примероци што се зачувани во Gen Tegra РНК се покаже нема деградација по еквивалент на 4 години на чување на собна температура (преку забрзано стареење на студии).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката