• Новак
adidas Оригинали на Мажите Авантура Логото на Т-Маица

adidas Оригинали на Мажите Авантура Логото на Т-Маица

DEN 587.76
Производот е достапен

Достапност

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Мажите tee за секојдневна облека.Лабава вклопуваат е огромен и обезбедува модерен и напор се погледне.Ребрести crewneck за класичен изглед.Донесе на енергија на планините насекаде и да одите во оваа мажите adidas т-маица.Око-фаќање на планината графички инспириран од '90-тите години надворешна опрема трепка на предната страна.На tee е направен од мек памук за удобно се чувствуваат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката