• Новак
Oubit Прстен Кутија - Романтично Срце Облик На Прстен Свадба Кутија Се Зголеми Rhinestones Оркестарот Прстен Перница Перница(Бела)

Oubit Прстен Кутија - Романтично Срце Облик На Прстен Свадба Кутија Се Зголеми Rhinestones Оркестарот Прстен Перница

DEN 414.96
Производот е достапен

Достапност

Направен од висок квалитет на ЈП материјал, мека и трајни производи за употреба.Срце облик, дизајн, романтични и исклучителна.Компактен дизајн и лесен, лесно да се носат и продавница.Секој цвет е rhinestones декорација, големи и убави.Може да се одржи еден пар на прстени, совршен перница за да се задржи вашата свадба прстени.Пакет листа : 1 * Прстен Перница Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : PE + Rhinestones Боја : Бела, Беж(Факултативно) Големина : 16 * 15 * 6cm / 6.3 * 5.9 * 2.4 во Тежина : 49g / 1.7 оз Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате. 2. Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката