• Новак
AC Адаптер за Вистински Фитнес XM50-4 Елипсовидна

AC Адаптер за Вистински Фитнес XM50-4 Елипсовидна

DEN 239.52
Производот е достапен

Достапност

79-Инчен долго heavey должност кабел - AC адаптер за фитнес опрема.Ги поддржува меѓународните напони.Една година гаранција.AC/DC Адаптер со OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита) - Испорака на Пакет : Еден Адаптер со AC Кабелот за Напојување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката