• Новак
MaJingHengg Mjhgood 15mm Линеарна Железнички Должина HGR15 200 250 300 350 400 450 500 550 600 700 800mm HGH15CA HGW15CC Делови, ЦПУ Линеарни Блок

MaJingHengg Mjhgood 15mm Линеарна Железнички Должина HGR15 200 250 300 350 400 450 500 550 600 700 800mm HGH15CA

DEN 1872.00
Производот е достапен

Достапност

БУРГАС Серија Линеарни Водичи : . 100% нов, не се користи. 1. Постојат неколку видови на боја за БУРГАС или HGW блок, како Црна, Зелена & Црно Црвено & Црна Ако не побарате, ние ќе ви ја испратиме по случаен избор. 2. Постојат два preload : normal или тешки.Ако не побараат, ќе испрати по случаен избор.БУРГАС Серија Линеарни Водичи : 100% нов, не се користи 1. Постојат неколку видови на боја за БУРГАС или HGW блок, како Црна, Зелена & Црно Црвено & Црна Ако не побарате, ние ќе ви ја испратиме по случаен избор. 2. Постојат два preload : normal или тешки.Ако не побараат, ќе испрати по случаен избор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката