• Новак
D&D PowerDrive ГЛОБУС-H-1117 MTD 754-0440 954-0440 Kevlar Замена Појас, 1/2 x 99, 4LK Дел, Гума

D&D PowerDrive ГЛОБУС-H-1117 MTD 754-0440 954-0440 Kevlar Замена Појас, 1/2 x 99, 4LK Дел, Гума

DEN 509.52
Производот е достапен

Достапност

Сликата не може прецизно да се одрази големината на појас.Појас боја може да варира помеѓу сина и кафеава.Брза Испорака.Произведено во Кина.Овие ленти се наменети за вршење на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Manufacturer�s ремени од ист тип.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката