• Новак
WXJLYZRCXK Фиока Песна,10-22 инчен Нерѓосувачки Челик Фиока Слајдови Мека Затворање Фиока Песна Железнички Лизгачки Бафер Кабинет Слајдови Niture Хардвер,Бафер 10 инчен 25Cm

WXJLYZRCXK Фиока Песна,10-22 инчен Нерѓосувачки Челик Фиока Слајдови Мека Затворање Фиока Песна Железнички Лизгачки

DEN 1636.80
Производот е достапен

Достапност

☞ Погоден за Датотека Кабинети, Биро Основи и Општо Фиоки за Складирање. ☞ Трајни,Не ' Рѓа, и Има Подобро го исклучите Ефект!. ☞ Можност за Демонтажа Дел на Лизгачот Што го Прави Слајдови Монтажа Полесно. ☞ Телескопски Лизгачот За Изградба.Кочница Спречување од Автоматско Отворање. ☞ Лесна Инсталација.Монтажа Завртки Вклучени. ☞ Фиока Слајдови.Брзо Ослободување Систем (Со Притискање на Рачката) за Фиока Отстранување.☑☑√ Постои Одредена Грешка при Мерење, ве Молиме да Не го Купите, Ако Ум☑☑√ Стил : Амортизацијата☑☑√ Боја : Sier☑☑√ Големина : 10/12/14/16/18/20/22 Инчи☑☑√ Материјал : не ' Рѓосувачки Челик☑☑√ Оптоварување : 45 Kg☑☑√ Пакување : 2 Buc / Set☑☑√ Инсталација : Страна Планината☑☑√ Производ Слики Се Направени во Вид.Може да има Некои Боја Разлики Поради Фото Средина Фактори.Ве Молиме Да Се Разбере.☑☑√ Овој Производ Содржи Само Самиот Производ.Не се Вклучат и Други Производи на Сликата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката