• Новак
UpBright Нова Глобална 9V AC/DC Адаптер за Линија 6 99-060-2105 Firehawk FX Amplifi FX100 Line6 FX 100 Гитара Кат Мулти-Ефекти на Возилото 9VDC Класа 2 Трансформатор Напојување Кабелот Кабел Ѕидни ?

UpBright Нова Глобална 9V AC/DC Адаптер за Линија 6 99-060-2105 Firehawk FX Amplifi FX100 Line6 FX 100 Гитара Кат

DEN 299.76
Производот е достапен

Достапност

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright НОВА Глобална 9 V AC / DC Адаптер За Линија 6 99-060-2105 Firehawk FX Amplifi FX100 Line6 FX 100 Гитара Кат Мулти-Ефекти на Возилото 9 VDC Класа 2 Трансформатор Напојување Кабелот Кабел PS Ѕид Дома Полначот Мрежа ПСУ CECCCROHS 100-240.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката