• Новак
Мулти USB Безжичен Глушец Крути Пластични Имаат Масти Пингвин

Мулти USB Безжичен Глушец Крути Пластични Имаат Масти Пингвин

DEN 479.76
Производот е достапен

Достапност

Generice производи.Напојува со 2 AAA батерија.Контактирајте со компјутер преку bluetooth.Прилагодено Дизајн е прифатен.Тешко PC случај.Мулти usb безжичен глушец крути пластични имаат Масти Пингвин.Мулти usb безжичен глушец крути пластични имаат Масти Penguincontact преку bluetooth.Ако треба дизајн : 1. Избор на слик дека поголем од 800*800 до нас.2. Нашите desgin би пристигнал на вашиот рок од 12 часа. 3. Платите за вашиот дизајн.Сите треба за нашите produsts, ве молиме пратете ни порака на.Тоа ќе биде околу 24 часа за да ги организира превозот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката