• Новак
BENTOBEN Компатибилен со Samsung Galaxy S21 Ултра Случај 5G (6.8 инчи) 2021, Тенок Силикони | Потпирачот 360° Прстен Носителот | Support Автомобил Планината | Мека Гума Хибрид Shockproof Браник

BENTOBEN Компатибилен со Samsung Galaxy S21 Ултра Случај 5G (6.8 инчи) 2021, Тенок Силикони | Потпирачот 360° Прстен

DEN 311.76
Производот е достапен

Достапност

[Разумна Заштита] да Биде сит се вклопуваат со премиум гума гел материјал и прецизната изработка, оваа фантастична случај за Галакси S21 Ултра 5 G е доволно издржливи за да го заштитите вашиот телефон од одредени гребнатини и повремени капки.Елегантни и лесни, додава разумна заштита, без да се премногу обемна и clunky.П : Може ли да го користам екран заштитник со овој случај?A : Да, BENTOBEN телефон случај е многу пријателски за да екран заштитник.Мазната површина го прави лизгање во/добивање на тоа надвор од џебот многу полесно отколку во други случаи. 360° Rotatable Прстен & Флексибилни Потпирачот ★ Тоа е сит се вклопуваат со вграден-во 360° rotatable прстен држачот ви обезбеди безбедно и звук не се лизга зафат.Спакуван ★ 1 X Случај за Samsung Галакси S21 Ултра (Телефон и екран заштитник, не се вклучени) Работи Што Треба да ги Знаете : П : дали задниот поклопец мазна или груби заврши?A : Тоа е убаво да се изедначи површината на неа, која е различна од оние тешки случаи, капакот нема да се изгребани лесно. ★ Со парична казна изработка и премиум материјал, во овој случај е доволно издржливи за долгогодишна употреба.8 инчен Samsung Галакси S21 Ултра 5 G 2021 САМО, НЕ се вклопуваат редовни галакси S21 6. [Слим & Мазна] Уморен имаат обемна случај?Ова е една.[Галакси S21 Ултра Случај] Компатибилен со 6.8 Инчен 2021 Ослободување(Не се Компатибилни со Другите Модели) Ажурирани & Стилски Дизајн ★ многу го Сакам чувството на случај слободни телефон во рацете?Оваа ажурирани тенок случај одговара на сметка.Компатибилен Телефон Модел ★ Samsung Галакси S21 Ултра 6. ★ Изненадувачки!Прстенот може да биде корисна потпирач кој е голем бонус кога ќе се гледа филм, се соочуваат со време, или само треба да имате телефон/стан во режим на пејсаж. ★ Тоа е хибрид задниот поклопец е мазна, со бебе кожата на допир, и тоа не се фати на ткаенина на облека или чанти, одржување на еден убав за вашиот телефон. (Забелешка : НЕ Screen Protector).7" или кои било други модели на телефони.Можете да ги приложите екран заштитник пред да се стави на случај.П : Дали копчиња лесно достапен?A : Да, на копчиња лесно да им помогнам и сите порти се лесно достапни, така што не треба да се шаване на било која од вашите кабли да бидете сигурни дека тоа ги поврзува безбедно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката